X
تبلیغات
رایتل

برنامه زمان بندی سخنرانی های همایش زمین شناسی اقتصادی (سالن D، ساختمان امیرکبیر) 
زمان برنامه
7:30-8:25 پذیرش
8:25-8:30 قرائت قرآن کریم
8:30-8:35 سرود جمهوری اسلامی
8:35-8:45 ویدئو کلیپ معرفی دانشگاه
8:45-9:00 سخنرانی جناب آقای دکتر فروغی ابری(ریاست دانشگاه)
9:00-9:15 سخنرانی جناب آقای دکتر نجفی(معاونت پژوهشی دانشگاه)
9:15-9:25 گزارش دبیر همایش جناب آقای دکتر نصر اصفهانی
9:25-9:40 سخنرانی جناب آقای مهندس زینلی پور
معاونت معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت
9:40-9:50 سخنرانی جناب آقای مهندس توکلی ریاست سازمان نظام مهندسی معدن استان اصفهان
9:50-10:00 سخنرانی مهندی صنایعی، سرپرست دانشگاه صنایع و معادن( سرپرستی اصفهان)
10:00-10:05 پخش ویدئو کلیپ زمین شناسی
10:05-10:20 مراسم اهدائ لوح تقدیر به پیشکسوتان زمین شناسی اقتصادی
10:20-10:40 پذیرایی
زمان کد مقاله مقاله سخنران
10:40-10:55 - بررسی آندالوزیت به منظور تهیه و تولید آجرهای دیرگداز آندالوزیتی دکتر حسین پایدار
10:55-11:10 - جایگاه مواد معدنی ایران درسند چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران دکتر سیامک باقریان
11:10-11:25 - زمین شناسی وژئوشیمی کانه زایی پلیمتال زاغر(جنوب باختر کاشان) دکتر مهدی خداپرست
11:25-11:40 - بررسی پتانسیل یابی سرب وروی درنوارشمال غربی روستای زفره در شمال شرق اصفهان دکتر مرتضی طبایی
11:40-11:55 - نگرش برکان شناسی و ژئو شیمی مجموعه نفوذی گرانیتوئیدی در شمال غرب اهر دکتر حبیب ملائی
11:55-12:10 - شیمی برخی از کانی های سنگهای آتشفشانی ارنان، جنوب غرب استان یزد دکتر شهزاد شرافت
12:10-14:00 نماز و ناهار وبازدید از نمایشگاه
بخش اول هیأت رئیسه : دکتر بابک وهابی مقدم، دکتر موسی نقرئیان، دکتر ایرج رساء
14:00-14:15 1041 ارتباط کلاهک اکسیدی (گوسن) کانسار مس سرچشمه با هاله های دگرسانی،
سنگ شناسی و مناطق سوپرژن و هیپوژن آن
الهام خورشیدی
14:15-14:30 3032 بررسی تعادل مذاب – بلور در بازالتهای کواترنری جنوب غرب کلیبر رحیم دبیری
14:30-14:45 3054 ژئوشیمی،تحولات و ماهیت ماگمای سنگ آتشفشانی پالئوژن شمال گسل حسن آباد راضیه محمدی
14:45-15:00 8032 بررسی پتانسیل های ژئو توریسمی استان خراسان مجید منتظری
15:00-15:15 1064 بررسی پدیده های پتروگرافی، دگرسانی و کانی سازی در کانسار مس
سریدون، شمال شرق سرچشمه- استان کرمان
سارا امانی لاری
15:15-15:30 1081 بررسی کانی زائی و تعیین سری ماگمائی کانسار گرانیتوئیدی سرکوه
(جنوب غرب معدن مس سرچشمه)
سمیه نظری
15:30-15:45 1083 بررسی چینه شناسی و تعیین سن سنگهای رسوبی محدوده کانسار آهن
شهرک (تکاب)
رحیمه سالمی
15:45-16:00 پذیرایی
بخش دوم هیأت رئیسه : دکترسید حسن حجازی، دکتر عبدالحسین کنگازیان، دکتر مهدی خداپرست
1046 بررسی خصوصیات زمین شناسی مهندسی ماسه های بادی دشت سیستان برای تولید آجر ماسود واقع در جنوب شرقی استان گیلان آمنه رضایی
16:15-16:30 2037 بررسی رسوبات آبرفتی دشت بیجار جهت تفکیک لایه ها و تشخیص سنگ
کف با استفاده از سونداژ قائم الکتریکی
محمد کاوه حسن آبادی
16:30-16:45 1072 کانی شناسی وژئوشیمی مس رسوبی در منطقه تازه کند، شمال تبریز سیمینه عنایتی کولایی
16:45-17:00 1046 بررسی خصوصیات زمین شناسی مهندسی ماسه های بادی دشت سیستان برای تولید آجر ماسه ای سید میثم میر کاظمی
17:00-17:15 پذیرایی
بخش سوم هیأت رئیسه : دکتر علی خان نصر اصفهانی، دکتر حبیب مدائی، دکتر رامین ارفع نیا
17:15-17:30 6030 بررسی میزان آلودگی و روند توزیع ژئوشیمیایی عناصر آلاینده
(سرب،روی،نیکل،آرسنیک)در رسوبات رودخانه کر در جنوب شهر مرودشت
سید محمد رضا قاسمپور شیرازی
17:30-17:45 1078 شناسایی و تفکیک زونهای آلتراسیون در محدوده کانسار مس-طلا  پورفیری دالی با استفاده از داده های ماهواره ای ASTER و TM سجاد عیسوند
17:45-18:00 1031 بررسی خواص مینرالوژیکی و تکنولوژیکی خاک صنعتی معدن گرک
باغی ساوه و تاثیر آن در صنایع سرامیک
علیرضا قدیمیان
18:00-18:15 1034 بررسی ومطالعات ژئوشیمیایی درقسمتی ازپهنه زون گرگان- رشت حمید رضا صمدی
18:15-18:30 1049 مدل سازی و تعیین مورفولوژی کانسار کرومیت صوغان احسان ملایی مقبلی
18:30-18:45 1051 پتروگرافی ، مینرالوگرافی و ژئوشیمی اندیس مس نلخاص (جنوب شرق
بروجرد)
ایوب کریمیان
18:45-19:00 اختتامیه